Grupa teatralna Vestium

W naszym liceum prężnie działa grupa teatralna Vestium. Sezon jesienno-zimowy rozpoczęliśmy od ponownego wystawienia zeszłorocznej sztuki “Legendy Abbadiańskie” pióra jednego z uczniów Liceum In Altum – Filipa Nala. Opowiada ona historię pewnej dziewczyny, która pojawia się w mieście – mieście znikąd… Nasi cudowni widzowie przeżyli niezapomniany wieczór, który, pozostanie w ich pamięci na długo.

„Diabeł ubiera się u Prady” to kolejny spektakl, który swoją premierę miał na wiosnę. Początkująca dziennikarka wkracza do świata mody jako asystentka redaktor naczelnej czasopisma „Runaway” – Mirandy Priestley, która trzęsie całym światem haute couture. To niezwykła, barwna i taneczna komedia opowiadająca nie tylko o tym, w co należy się ubierać, ale także o przyjaźni i relacjach wystawionych na próbę. Tym razem był to wieczór wrażeń i śmiechu w zwariowanym świecie mody! 

8 grudnia miała miejsce premiera spektaklu “6 Dni Z Życia Kolonisty”. Jako grupa teatralna odnajdujemy się w każdej stylistyce. Tym razem zabraliśmy naszych widzów w podróż do świata kabaretu. Lekka, zabawna tematyka przypadła do gustu zarówno małym jak i dużym.