Nasi nauczyciele

Udział naszych tutorów w prestiżowym kursie coachingu Erasmus plus

Z przyjemnością informujemy, że czterech naszych tutorów brało udział w międzynarodowym, prestiżowym kursie coachingu w Bolonii w lutym br. w ramach programu Erasmus plus. W ciągu intensywnego programu szkoleniowego zdobyli oni nowe umiejętności i narzędzia, które pozwolą im jeszcze skuteczniej wspierać naszych uczniów i podopiecznych w osiąganiu ich celów.

Nasi tutorzy, dzięki udziałowi w kursie coachingu, poszerzyli swoją wiedzę na temat rozwoju osobistego i zawodowego, komunikacji, motywacji oraz budowania zaufania. Zyskali także umiejętność zadawania trafnych pytań i słuchania ucznia, co jest kluczowe w procesach coachingu tutoringu.

Jesteśmy dumni z naszych tutorów i wiemy, że dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu będą mogli jeszcze lepiej wspierać naszych uczniów w realizowaniu swoich celów i marzeń. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, nasze placówki mogą oferować jeszcze wyższy poziom usług.

Nasi uczniowie mogą liczyć na wsparcie w osiągnięciu sukcesu, rozwijaniu swoich umiejętności czy poprawie relacji z innymi, korzystając z bogatego doświadczenia naszych wykwalifikowanych tutorów, którzy na bieżąco zdobywają nowe umiejętności i są dostępni, by pomagać w każdej sytuacji.

Zapraszamy na spotkania z naszymi tutorami i skorzystania z profesjonalnej pomocy tych, którzy mają za sobą udział w międzynarodowym, prestiżowym kursie coachingu. Oni są po to, by pomóc spełniać marzenia i osiągać cele!