Co na wakacje? – Discovery Box!

Niestety, kiedyś ten dzień musiał nadejść. Dziś ostatnie lekcje w szkole przed wakacjami…ale od czego nasza wspaniała kadra i jej genialne pomysły! Aby rozstanie z Kuźnicą trochę osłodzić, chłopcy otrzymali w prezencie, przygotowywane nocami przez wychowawców, tajemnicze pudła – „Discovery Box’y”, a w nich, we wstępie, takie słowa:

Na dalszych stronach znalazły się dziesiątki „kart pracy” (dobrze znanych ze szkoły) oraz propozycje scenariuszy wypraw tematycznych na każdy z dziewięciu tygodni lipca i sierpnia.

Jak wiadomo, aby wakacje ciekawie i wartościowo przeżyć, trzeba się do nich dobrze przygotować. Z takim „gotowcem” nie może się nie udać 🙂

Nie pozostaje zatem nic innego, jak zawołać „Ahoj, przygodo!” i ruszyć odkrywać świat, ten daleki i ten zupełnie bliski.

Do zobaczenia za dwa miesiące!

PS. Zapowiadają się na jesień arcyciekawe prelekcje nt. zawartości zeszytów i pudeł.