Promujemy akcję „Pomocna Dłoń z Płomienia dla Kenii”

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej wspaniałej akcji: LINK

Zaczęło się od spotkań, my w Płomieniu, oni w Nairobi. Potem pojawiła się więź i chęć pomocy. I tak trwa do dziś. To już kolejna Płomieniowa akcja, w ramach której wspieramy dzieci w najuboższej części Nairobi. Dzieci, dla których marzeniem jest nauka i które w szkole znajdują bezpieczną przystań. Nasze uczennice, chcąc wesprzeć kenijskich kolegów, dzielą się swoimi niesamowitymi talentami. A Wy, drodzy Zrzutkowicze, możecie te talenty zobaczyć we wspaniałym filmie przygotowanym przez firmę Panomedia. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na naszą zrzutkę, a w Waszej skrzynce mailowej pojawi się dostęp do świata płomieniowych talentów. Za każdą najmniejszą wpłatę bardzo dziękujemy! Mamy ogromną prośbę, żeby nie publikować nigdzie otrzymanego nagrania, bo stanowi ono nagrodę/cegiełkę w zrzutce.