DZIEŃ OTWARTY W IN ALTUM

8 kwietnia w Liceum In Altum odbył się dzień otwarty – gościliśmy klasy ósme z Płomienia i Kuźnicy. Tematem przewodnim była wizyta w Londynie. Odwiedzający mieli okazję poznać to słynne miasto dzięki prezentacjom przygotowanym przez uczniów In Altum oraz sprawdzić swoją wiedzę o nim podczas prowadzonego przez organizatorów quizu. Wisienką na torcie było przedstawienie 'Robin Hood – historia z Nottingham’ – czyli opowieść o słynnym złodzieju w kapturze opowiedziana kreatywnością i ekspresją członków licealnego klubu teatralnego. W tle wydarzenia na chętnych czekał escape room, w którym na odszukanie czekały perły Marii Stuart. Całość wydarzenia przeplatały rozmowy wśród społeczności uczniowskiej, podczas których potencjalni kandydaci mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Zapraszamy do obejrzenia przygotowań!