DZIEŃ OTWARTY W IN ALTUM

8 kwietnia w Liceum In Altum odbył się dzień otwarty – gościliśmy klasy ósme z Płomienia i Kuźnicy. Tematem przewodnim była wizyta w Londynie. Odwiedzający mieli okazję poznać to słynne miasto dzięki prezentacjom przygotowanym przez uczniów In Altum oraz sprawdzić swoją wiedzę o nim podczas prowadzonego przez organizatorów quizu. Wisienką na torcie było przedstawienie 'Robin Hood – historia z Nottingham’ – czyli opowieść o słynnym złodzieju w kapturze opowiedziana kreatywnością i ekspresją członków licealnego klubu teatralnego. W tle wydarzenia na chętnych czekał escape room, w którym na odszukanie czekały perły Marii Stuart. Całość wydarzenia przeplatały rozmowy wśród społeczności uczniowskiej, podczas których potencjalni kandydaci mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Zapraszamy do obejrzenia przygotowań!

Może być zdjęciem przedstawiającym 17 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku